Сьогодні, 25 липня, відбулося засідання виконавчого комітету. До порядку денного було внесено 10 питань. У засіданні взяли участь 11 членів виконавчого комітету. Насамперед члени виконкому заслухали проєкт рішення про виконання бюджету міської територіальної громади за І півріччя 2024 року....
Квадрокоптери, придбані міською радою у рамках соціальної Програми «Підтримка Збройних Сил України», бійцям передали наші невтомні волонтери Благодійна організація "Благодійний фонд Волонтери Болехівщини". Хлопці отримали дрони і дуже дякують всім за допомогу! Сучасні літальні апарати вже...
Лише кілька днів тому Болехівська міська рада передала Благодійний фонд Волонтери Болехівщини квадрокоптери DJI Mavic. З допомогою українського поштового оператора «Нова пошта» активісти безкоштовно відправили обладнання бійцям з громади, які несуть службу на Донецькому напрямку. А вже сьогодні...
Болехівська міська рада закупила та передала дрони Благодійна організація "Благодійний фонд Волонтери Болехівщини" Активісти доставлять дане обладнання на передові позиції для потреб наших військових Болехівська міська рада щоденно підтримує українських військових, які виконують бойові завдання із...
Час неможливо зупинити. Але він не зітре з нашої пам'яті імена Героїв сьогодення – земляків, які віддали життя у війні за Україну. Федір Петрович був старшим солдатом, служив старшим стрільцем 1 відділення 1 взводу 2 стрілецького батальйону. Боєць загинув 20 липня 2023 року, відстоюючи незалежність...
Вже понад десять років на території України триває кривава війна з клятим окупантом. На найгарячіших напрямках фронту йде постійне протистояння між життям і смертю… 22 липня 2023 року на Луганщині поблизу населеного пункту Шипилівка цей двобій завершився пораненням, несумісним з життям, для нашого...
Закупили техніку за кошти міського бюджету в рамках цільової програми підтримки Збройних Сил України. Відправлять квадрокоптери на харківський напрямок, де в тяжких боях наші захисники з Болехівщини воюють за вільну Україну. Війна модернізувалась, тому для захисників ці «пташки» дуже важливі. Адже...
Вчора, 18 липня, заступниця міського голови Ілона Калитин та начальник управління освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради відвідали Козаківку та Поляницю. Громадські слухання відбулися з метою врахування думки жителів громади щодо перепрофілювання (зміну типу) Поляницького та...
Болехівська територіальна громада вкотре приймає на своїх теренах гостей із міста Ессен (Бельгія). У рамках підписання Меморандуму про співробітництво між містом Болехів та містом Ессен вчора, 17 липня, до міської ради завітали жителька міста Болехова Христина Сметаняк, яка на даний час проживає в...
Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» з 2027 року в Україні розпочнеться реалізація реформи профільної середньої освіти. Вона передбачає створення ліцеїв для надання якісної профільної середньої освіти. Період реформ, розпочатий державою, викликав необхідність...
© 2019 Болехівська міська рада. Designed by Lyminec Studio