Слава Україні! Молодіжна рада при Болехівській міській раді спільно з Болехівським ліцеєм №1 "Академічним" та Болехівським ліцеєм №2 "Науковим" організовує військово-патріотичний захід "Крила Прикарпаття", на якому ви матимете змогу побачити як працюють fpv дрони, ознайомитися з їхньою будовою та...
Сонячного недільного ранку, 26 травня 2024 року, зібралися на велосипедах активісти Болехівської та Долинської територіальних громад у селі Тисові для участі у патріотичному велопробігу до Дня Героїв «Пам’яті Нескорених». Головним завданням велопробігу було виховання почуття патріотизму й...
26 травня 2024 року, в рамках відзначення Дня Героїв, на території населених пунктів Болехівської та Долинської територіальних громад пройде патріотичний велопробіг “Пам’яті Нескорених”, присвячений вшануванню учасників національно-визвольних змагань ХХ ст. в Україні та Героїв, що загинули в...
Всеукраїнський конкурс ініційовано і проведено Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національної академії педагогічних наук України, Європейської культурної асамблеї,...
Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді». Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня...
29 вересня 2023 року на міському стадіоні відбулася дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура», присвячена Дню українського козацтва, Української повстанської армії, захисників і захисниць України та 652-річчя міста Болехова. Змагальна програма включала в себе такі конкурсні випробування: 1)...
З 2018 року тисячі українців беруть участь у патріотичних забігах, щоб вшанувати пам’ять тих, хто загинув, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, а також продемонструвати вдячність рідним полеглих воїнів. Таку акцію започаткував у 2018 році батько загиблого Героя...
24 травня 2023 року на території Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму відбулися військово-спортивні, національно-патріотичні змагання «Воїн» з нагоди відзначення Дня Героїв. У змаганнях взяли участь 7 команд із усіх загальноосвітніх навчальних закладів Болехівської...
Основною ідеєю флешмобу є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення. Тож давайте долучимося та покажемо, що молодь у нас активна і пам’ятає маленькі традиції свого великого народу! Що потрібно? Зніміть та надішліть відеоролик з вашою вишиванкою та її унікальною...
28 квітня 2023 року у кабінеті міського голови відбулося перше засідання новоствореної Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Болехівській міській раді, на якому її учасники заслухали звіти про стан (за 2022 рік) та перспективи розвитку (на 2023 рік)...
© 2019 Болехівська міська рада. Designed by Lyminec Studio